WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web Tasarım, sizi sadece kurumsal yapmaz! Sizin her zaman iki adım önde olmanızı sağlar!

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 2017 yılında Hüseyin Çağan tarafında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kuruldu. Sektöre ilk girişimiz 2017 yılında Çağan Medya ve Danışmanlık Hizmetleri adı altında başlamıştır. 2019 yılına gelindiğinde şahıs şirketini, çoklu ortaklık şirketi olan Hüseyin Çağan Trading Ltd. adı altına taşınmıştır. 2021 yılında Kıbrıs Ada Sporu Online Gazetesini ve Dükkan Açık Kıbrıs'ı bünyesine dahil etmiştir.

Ocak 2022 yılında Çağan Medya ve Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında faaliyet başlayan şirketimiz, bu platform da sadece web tasarım ve hizmetlerini vermektedir. Bu Benim Sitem tamamen müşterisini koruyan politika ile hareket etmektedir. Bu Benim Sitem sadece online olarak satışı ve desteği sağlanmaktadır. Teknik desteği Çağan Medya ve Danışmanlık Hizmetlerinden alsa da satış politikası olarak tamamen farklıdır.

Satışlarımız KKTC dışında ki tüm ülkeleri kapsamaktadır. KKTC'ye satışımız şuanlık malesef yoktur. KKTC'de web sitesi isteyen firmalarımız direk Çağan Medya ve Danışmanlık Hizmetleri ile iletişime geçebilir.